Ranking Hotell Fritiden Padel league 2020 Runda 5
V = Vann, F = Förlorat, S = Slips, W.O = Walk Over, P = Poäng
Grupo 1
FrBuW.OPTLagSillarensarnaDos CaballerosPaddlarnaTeam PostbankenTeam Sunshine
110003Sillarensarna3-6 / 6-4 / 7-62020-11-02 22:00:002020-10-31 08:30:002020-11-03 20:30:00
201001Dos Caballeros6-3 / 4-6 / 6-72020-11-01 17:30:002020-11-02 20:30:002020-11-05 20:30:00
300000Paddlarna2020-11-02 22:00:002020-11-01 17:30:002020-11-08 17:30:00
400000Team Postbanken2020-10-31 08:30:002020-11-02 20:30:002020-11-07 08:30:00
500000Team Sunshine2020-11-03 20:30:002020-11-05 20:30:002020-11-08 17:30:002020-11-07 08:30:00


Grupo 2
FrBuW.OPTLagTeam JAFEPingislagetFinessenÅlaFiddTobias.MartinMarcus/Nicke
630009Team JAFE6-1 / 5-7 / 6-22020-11-05 20:30:002-6 / 6-3 / 7-62020-11-03 20:30:006-4 / 6-1
721007Pingislaget1-6 / 7-5 / 2-67-6 / 2-6 / 7-62020-11-09 19:00:006-3 / 6-32020-11-04 19:00:00
813005Finessen2020-11-05 20:30:006-7 / 6-2 / 6-74-6 / 2-66-2 / 2-6 / 5-77-6 / 6-3
911004ÅlaFidd6-2 / 3-6 / 6-72020-11-09 19:00:006-4 / 6-22020-11-08 16:00:002020-11-11 20:30:00
1011003Tobias.Martin2020-11-03 20:30:003-6 / 3-62-6 / 6-2 / 7-52020-11-08 16:00:002020-11-09 17:30:00
1102000Marcus/Nicke4-6 / 1-62020-11-04 19:00:006-7 / 3-62020-11-11 20:30:002020-11-09 17:30:00


Grupo 3
FrBuW.OPTLagBröderna NSmash FLAdam & SimonCalleMartinJokoKöpingepågar
1220006Bröderna N6-1 / 7-62020-11-02 20:30:006-0 / 6-02020-11-01 16:00:002020-11-04 20:30:00
1312004Smash FL1-6 / 6-72020-11-09 20:30:006-4 / 2-6 / 6-76-3 / 3-6 / 7-62020-11-01 19:00:00
1410003Adam & Simon2020-11-02 20:30:002020-11-09 20:30:002020-11-04 20:30:002020-11-07 10:00:006-4 / 6-3
1511003CalleMartin0-6 / 0-64-6 / 6-2 / 7-62020-11-04 20:30:002020-11-06 14:30:00
1601001Joko2020-11-01 16:00:003-6 / 6-3 / 6-72020-11-07 10:00:002020-11-10 17:30:00
1701000Köpingepågar2020-11-04 20:30:002020-11-01 19:00:004-6 / 3-62020-11-06 14:30:002020-11-10 17:30:00


Grupo 4
FrBuW.OPTLagRosbingPadelexpressenShoriFabror blåNorrbaggarnaBlixten & Bomben
1820006Rosbing2020-11-02 17:30:006-7 / 6-4 / 7-66-4 / 6-42020-11-10 19:00:00
1920006Padelexpressen2020-11-10 19:00:006-4 / 4-6 / 6-33-6 / 6-3 / 7-62020-11-03 20:30:00
2010003Shori2020-11-02 17:30:002020-11-10 19:00:006-0 / 6-42020-11-12 19:00:00
2103002Fabror blå7-6 / 4-6 / 6-74-6 / 6-4 / 3-60-6 / 4-62020-11-03 20:30:002020-11-05 16:00:00
2202001Norrbaggarna4-6 / 4-66-3 / 3-6 / 6-72020-11-12 19:00:002020-11-03 20:30:002020-11-09 20:30:00
2300000Blixten & Bomben2020-11-10 19:00:002020-11-03 20:30:002020-11-05 16:00:002020-11-09 20:30:00


Grupo 5
FrBuW.OPTLagEl pescadosTvå bröder och gammeldanskMAHNHabanerosJSSTDos Gambas
24310010El pescados2020-11-02 19:00:006-4 / 3-6 / 7-65-7 / 6-1 / 77-62-6 / 6-3 / 6-76-3 / 6-2
2512004Två bröder och gammeldansk2020-11-02 19:00:007-6 / 7-62-6 / 6-2 / 2-62020-11-04 17:30:002-6 / 4-6
2612004MAHN4-6 / 6-3 / 6-76-7 / 6-76-3 / 6-22020-11-10 19:00:002020-11-05 20:30:00
2712004Habaneros7-5 / 1-6 / 6-776-2 / 2-6 / 6-23-6 / 2-62020-11-07 11:30:002020-11-09 17:30:00
2810003JSST6-2 / 3-6 / 7-62020-11-04 17:30:002020-11-10 19:00:002020-11-07 11:30:002020-11-11 17:30:00
2911003Dos Gambas3-6 / 2-66-2 / 6-42020-11-05 20:30:002020-11-09 17:30:002020-11-11 17:30:00


Grupo 6
FrBuW.OPTLagTord/JonasJNL PadelMange/ToddePersson/LundinHermanosGrändensmat
3030009Tord/Jonas2-6 / 7-5 / 7-65-7 / 6-4 / 7-62020-11-05 19:00:006-2 / 6-42020-11-03 17:30:00
3111004JNL Padel6-2 / 5-7 / 6-72020-11-05 17:30:002020-11-10 19:00:002020-11-03 20:30:007-5 / 6-0
3211004Mange/Todde7-5 / 4-6 / 6-72020-11-05 17:30:006-4 / 6-32020-11-02 19:00:002020-11-10 17:30:00
3311003Persson/Lundin2020-11-05 19:00:002020-11-10 19:00:004-6 / 3-62020-11-01 14:30:006-2 / 6-2
3411003Hermanos2-6 / 4-62020-11-03 20:30:002020-11-02 19:00:002020-11-01 14:30:006-2 / 6-2
3503000Grändensmat2020-11-03 17:30:005-7 / 0-62020-11-10 17:30:002-6 / 2-62-6 / 2-6


Grupo 7
FrBuW.OPTLagTeam PLPeter & HenkeTeam U.S.Suba2PlaySwerock
3630009Team PL2020-11-09 19:00:002020-11-04 20:30:007-5 / 6-36-4 / 6-26-2 / 6-1
3721006Peter & Henke2020-11-09 19:00:003-6 / 4-66-3 / 6-42020-11-04 17:30:006-0 / 6-1
3810003Team U.S.2020-11-04 20:30:006-3 / 6-42020-11-11 20:30:00
3912003Suba5-7 / 3-63-6 / 4-62020-11-11 20:30:002020-11-05 20:30:006-3 / 6-4
40010002Play4-6 / 2-62020-11-04 17:30:002020-11-05 20:30:002020-10-30 14:30:00
4103000Swerock2-6 / 1-60-6 / 1-63-6 / 4-62020-10-30 14:30:00


Grupo 8
FrBuW.OPTLagRaspatMJGTTeam DieselUggla i hattDavid&Erik
42400012Raspat6-2 / 6-7 / 7-66-1 / 6-26-2 / 6-22020-11-02 20:30:006-1 / 6-1
4321007MJ2-6 / 7-6 / 6-72020-11-01 11:30:002020-11-02 20:30:007-5 / 6-16-0 / 6-2
4411003GT1-6 / 2-62020-11-01 11:30:002020-10-31 13:00:002020-11-09 19:00:006-1 / 6-0 / 6-0
4511003Team Diesel2-6 / 2-62020-11-02 20:30:002020-10-31 13:00:006-2 / 6-0 / 6-22020-11-10 20:30:00
4602000Uggla i hatt2020-11-02 20:30:005-7 / 1-62020-11-09 19:00:002-6 / 0-6 / 2-62020-11-07 08:30:00
4703000David&Erik1-6 / 1-60-6 / 2-61-6 / 0-6 / 0-62020-11-10 20:30:002020-11-07 08:30:00


Grupo 9
FrBuW.OPTLagRamträffarnaBernhoff/GustavssonJånkAlavikInge/RichardCanonlaget
4820006Ramträffarna2020-11-03 17:30:002020-11-10 17:30:002020-11-02 19:00:006-1 / 6-26-2 / 6-4
4921006Bernhoff/Gustavsson2020-11-03 17:30:006-0 / 6-03-6 / 2-62020-11-10 17:30:006-3 / 6-2
5011003Jånk2020-11-10 17:30:000-6 / 0-62020-11-05 20:30:006-2 / 7-62020-11-21 08:30:00
5110003Alavik2020-11-02 19:00:006-3 / 6-22020-11-05 20:30:002020-10-31 11:30:002020-11-09 20:30:00
5212003Inge/Richard1-6 / 2-62020-11-10 17:30:002-6 / 6-72020-10-31 11:30:006-2 / 7-5
5303000Canonlaget2-6 / 4-63-6 / 2-62020-11-21 08:30:002020-11-09 20:30:002-6 / 5-7


Grupo 10
FrBuW.OPTLagAM PadelPTTeam JJKanelbullarnaTeam of twoAnderssons
5430009AM Padel2020-11-11 17:30:006-1 / 7-56-2 / 7-56-1 / 6-32020-11-04 17:30:00
5530009PT2020-11-11 17:30:006-3 / 6-06-4 / 6-42020-11-05 19:00:006-3 / 6-4
5612003Team JJ1-6 / 5-73-6 / 0-62020-11-10 20:30:006-3 / 6-12020-11-03 19:00:00
5712003Kanelbullarna2-6 / 5-74-6 / 4-62020-11-10 20:30:002020-11-03 19:00:002-6 / 6-2 / 6-4
5812003Team of two1-6 / 3-62020-11-05 19:00:003-6 / 1-62020-11-03 19:00:004-6 / 6-2 / 7-6
5903002Anderssons2020-11-04 17:30:003-6 / 4-62020-11-03 19:00:006-2 / 2-6 / 4-66-4 / 2-6 / 6-7


Grupo 11
FrBuW.OPTLagDT20Nätrullarnaplaytime tigersRG/LLTeam ekonomieffektTeam Nilsson Bengtsson
6031009DT206-1 / 6-12-6 / 3-66-1 / 6-46-0 / 6-42020-11-04 20:30:00
6121006Nätrullarna1-6 / 1-66-0 / 6-02020-11-03 17:30:002020-11-11 20:30:006-0 / 6-0
6211003playtime tigers6-2 / 6-30-6 / 0-62020-10-25 08:30:002020-11-01 10:00:00
6311003RG/LL1-6 / 4-62020-11-03 17:30:002020-10-25 08:30:002-6 / 6-3 / 6-1
6402001Team ekonomieffekt0-6 / 4-62020-11-11 20:30:002020-11-01 10:00:006-2 / 3-6 / 1-62020-11-03 20:30:00
6501000Team Nilsson Bengtsson2020-11-04 20:30:000-6 / 0-62020-11-03 20:30:00


Grupo 12
FrBuW.OPTLagUnderdogs 2.0Los PadelerosNödraby SST&SEmretSkar PFTeam JR
66310010Underdogs 2.06-1 / 6-16-4 / 4-6 / 4-66-0 / 6-22020-11-12 20:30:006-4 / 6-1
6722007Los Padeleros1-6 / 1-66-4 / 5-7 / 5-76-2 / 6-36-4 / 6-12020-11-03 19:00:00
6820006Nödraby SS4-6 / 6-4 / 6-44-6 / 7-5 / 7-52020-11-08 10:00:002020-11-01 19:00:00
6912003T&S0-6 / 2-62-6 / 3-66-2 / 4-6 / 10-62020-11-07 11:30:00
7002001EmretSkar PF2020-11-12 20:30:004-6 / 1-62020-11-08 10:00:002-6 / 6-4 / 6-102020-11-09 20:30:00
7101000Team JR4-6 / 1-62020-11-03 19:00:002020-11-01 19:00:002020-11-07 11:30:002020-11-09 20:30:00